השתלות שיניים וטיפולים משלימים

השתלים הדנטליים הן חלופה נוחה וטובה יותר לאמצעים אשר שימשו עד כה, תותבות חלקיות או מלאות – שלא תמיד סיפקו את המענה האידיאלי: הן מגרות, מציקות, גורמות לעתים לפצעי לחץ, ואף עלולות להשקשות על הדיבור ועל לעיסת המזון. 

השתלים הם נוחים יותר, אסתטיים, עמידים לאורך זמן ומשפרים משמעותית את איכות החיים. גם התאמת הפתרון הדנטלי וביצועו מהירים יותר – למעשה, כבר ביום אחד או במספר ימים אחדים ניתן כבר לשתול שיניים קבועות ובעלות מראה ותחושה טבעיים לחלוטין. יתרונם המשמעותי הוא בהרגשת הביטחון שיש למטופל, כאשר השיניים מושתלות ולא נשלפות.

לעתים, לקראת השתלות שיניים קיים צורך בטיפולים משלימים, למשל השתלת עצם והרמת סינוס. במרפאה מבצעים הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה (או הרמת סינוס זעיר-פולשנית). ניתן לבצע הרמת סינוס בשלב אחד ביחד עם השתלת העצם, או לחלופין בטיפול משולב עם השתלת העצם, לאחר 8 חדשים שבהן נוצרת היקלטות ובנייה של העצם מבצעים את השתלים באזור הזה.
בשנים האחרונות נכנסו שתלים קצרים של חברת בייקון- Bicon המאפשרת לבצע השתלת שיניים בלסת התחתונה ואף במקרים רבים גם השתלת שיניים בלסת העליונה ללא הרמת סינוס או השתלת עצם. השתלים מספקים פתרון למניעת פרוצדורות כירורגיות מורכבות באופן מקצועי, חדשני, פשוט וחסכוני!

ד"ר סלוק מאמין כי השילוב בין מקצועיותו, אישיותו והקשר האישי שנוצר בינו לבין המטופל, מביא לתוצאות הטובות ביותר ולשביעות רצון גבוהה של המטופל מהתוצאות.

כבר למעלה מ- 20 שנה ד"ר שמעון סלוק הופך את הבלתי אפשרי לאפשרי

מוזמנים ליצור איתי קשר לתיאום תור במרפאה: 073-7591449 (דרך מנחם בגין 21, יורו שופס מודיעין)